Rok 2012 zapowiada się obiecująco dla miłośników duńskiej muzyki.

Na dobry początek w Poznaniu zagra Alcoholic Faith Mission.

Alcoholic Faith Mission to nieprzewidywalna mieszanka – syntezatory, sample, puzon, guitara, bas, bębny, genialne partie wokalne i wiele innych niespodzianek tworzy niesamowicie spójną i interesującą całość, która eksploduje dźwiękami najróżniejszej maści.

Melodyjne utwory, które często zostają umieszczone na płytach po jednorazowym nagraniu, tworzą bardzo szerokie spektrum dźwięków. Fortepianowe akordy, delikatne gitary i dodające bajkowości kompozycjom nuty wygrywane na skrzypcach sprawiły, że Alcoholic Faith Mission porównywane było od początku działalności do takich zespołów jak Arcade Fire, Mum czy Sigur Ros.

Duńczycy mają na koncie już cztery studyjne albumy – ostatni nosi tytuł „Ask Me This”.

Muzycy z Alcoholic Faith Mission po raz pierwszy odwiedzili Polskę w 2010 roku. Zagrali wtedy w Poznaniu. Atmosfera i polskie miasto tak im się spodobały, że postanowili powrócić.
Okazją do powrotu okazała się nowo planowana trasa koncertowa promująca najnowszy album – „Ask Me This”. Czwarty studyjny krążek Duńczyków już podbił serca krytyków, teraz grupa chce „wyjść z nim na scenę”. Trasa koncertowa „Ask Me This” po Europie (obejmująca m.in. Niemcy i Szwajcarię) rozpocznie się… w Poznaniu!

Alcoholic Faith Mission zagrają w klubie DRAGON  27-ego stycznia 2012r.

Dragon
Zamkowa 3
61-768 Poznań
Polska
Tel: +48-618 530 819
Strona WWW: www.dragon.krzyk.pl
bilety: 20 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu

Oficjalna strona zespołu
http://alcoholicfaithmission.com/
http://www.myspace.com/alcoholicfaithmission
 

  • RSS
  • Facebook
  • PDF
  • email
Data dodania: 27 stycznia 2012 | Kategoria: Events, Muzyka, Wydarzenia w Polsce | Tagi: , , , , ,