Polecamy Waszej uwadze i serdecznie zapraszamy na koncert duńskiej wokalistki Kiry Skov, który odbędzie się 11 listopada o godz. 20.05.

Muzyka Kiry Skov to propozycja dla tych, którzy ciekawi są tego, co może powstać z połączenia talentu i osobowości Billie Holiday, PJ Harvey i Tricky’ego… z nutką retro-swingu.

Słuchaczy Trójki, którzy chcieliby przyjść na koncert zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wejściówek pod numerem (22) 333 33 33, tydzień przed koncertem, po zapowiedzi prowadzących na antenie. Wejściówki w cenie 5 PLN będą do odbioru tuż przed koncertem. Koncert będzie również transmitowany na antenie i stronie internetowej Trójki.

Wszystko wskazuje, że Kira Skov ma szansę na światową karierę. Artystyczną fascynację osobowością legendarnej Billie Holiday przełożyła na współczesny język z nutką retro-swingu. Od początku swej działalności muzycznej jednocześnie realizuje własne projekty muzyczne, takie jak Kira And The Kindred Spirits, czy późniejszy Ghost Riders oraz podejmuje współpracę z gwiazdami światowego formatu jak Tricky.

Zespół wystąpi w składzie:

Kira Skov – vocal,

Mads Hyhne – puzon,

Jakob Dinesen – saksofon tenorowy,

Nicolai Munch-Hansen – kontrabas,

RJ Miller – perkusja

http://www.myspace.com/kiraonline
http://www.lastfm.pl/music/Kira+Skov

Na podstawie:
http://www.polskieradio.pl

  • RSS
  • Facebook
  • PDF
  • email