Gazeta Wyborcza testuje nowe Nokie Lumia, które, co podobno potwierdzono,  dostępne będą w Polsce pod koniec stycznia 2012.

Planowana cena Lumii 800 wyniesie 2-2,5 tys. złotych, Lumia 710 będzie nieco tańsza.

NOKIA, co zapewne wiedzą wszyscy jej sympatycy i nie tylko, przeżywa już od jakiegoś czasu ostatnio gorsze chwile… Tym bardziej, miło mi było przeczytać tyle ciepłych słów na temat najnowszych modeli telefonów, które już od przyszłego roku będą do kupienia w Polsce.

Jak podaje Gazeta
„Lumia 800 na pierwszy rzut oka przypomina swoje starsze rodzeństwo – Nokię N9. W rzeczywistości wyświetlacz zamontowany w urządzeniu może być minimalnie mniejszy, gdyż na spodzie ekranu umieszczono przyciski windowsowe.

Najważniejsze jest jednak to, że telefon działa po prostu rewelacyjnie. Szybko i sprawnie – tak działa Windows Phone na tym urządzeniu, choć nie zauważyliśmy specjalnej różnicy w szybkości działania Lumii 710 i 800. Przez uczestników Nokia World Lumia 800 została nazwana Beast in the Beauty (Bestia w pięknej), co ma być nawiązaniem do szybkości działania ślicznego telefonu.

Na podkreślenie zasługuje także waga urządzenia. Jest to kolejny telefon, który „czuć” w dłoni. Nie jest najlżejszy, ale i nie ciężki. Po prostu dobrze leży w dłoni. I Lumię 800 musimy ocenić pozytywnie. Z przyjemnością spędzimy z nią więcej czasu”.
Bardzo przyjemnie mi się to czyta i mam nadzieję, że Wam również….

Więcej informacji na stronie:
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10545687,Nokia_Lumia_800___pierwsze_wrazenia.html

  • RSS
  • Facebook
  • PDF
  • email
Data dodania: 29 października 2011 | Kategoria: Gospodarka, Inne, Wydarzenia w Polsce, Wydarzenia w Skandynawii | Tagi: , , , , , ,