Jeszcze tylko przez kilka dni można kupować bilety na festiwal Poz_Modern w promocyjnej cenie 45 zł. Od 26.08.11 będzie o 10 zł drożej.


Druga edycja międzynarodowego festiwalu Poz_Modern odbędzie się 2 września 2011 roku w poznańskim Centrum Kultury Zamek. Ideą Festiwalu jest prezentacja najciekawszych zjawisk we współczesnej muzyce alternatywno-awangardowej.

Po niezwykle ciepło przyjętej pierwszej edycji, tegoroczna prezentacja zapowiada się równie ciekawie. Do Poznania zawita elita europejskiej sceny, w tym przedstawicieli ze Szwecji oraz Islandii. Islandzka wiolonczelistka Hildur Guðnadóttir wystąpi u boku BJ Nilsena – szwedzkiego poszukiwacza inspirowanych dźwiękami natury elektronicznych preparacji.

Podczas drugiej edycji festiwalu, która odbędzie się 2.09.11 w zamku wystąpią: Fennesz (AUT) + Lillevan (DE) oraz Hildur Guðnadóttir (ISL) + BJ Nilsen (SWE).

Poz_Modern zaprasza do obcowania z dźwiękami i obrazami skupionymi, ale o uniwersalnej, nieortodoksyjnej intensywności, zmuszającymi do wysiłku, ale bez uciekania się do radykalnego eksperymentu, wielowątkowymi, ale szukającymi uniwersalizmu, niepokojącymi, ale poszukującymi ulotnego piękna. Niezwykła aura Dziedzińca Rożanego stworzy idealną scenerię dla wysmakowanych brzmień i obrazów.

2.09.11 Dziedziniec Różany Centrum Kultury ZAMEK, start: 19.30
bilety: 45 zł (do 25.08.11 włącznie); 55 zł (od 26.08.11)
kasa CK ZAMEK, CIM, www.bilety24.pl

 

Strona festiwalu:
http://pozmodern.com/first_2011.html
 

  • RSS
  • Facebook
  • PDF
  • email